Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылғы 11 қаңтардағы "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Жалаулы ауылдық округінің Шолақсор ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 1ш шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 4 ш шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 11 шiлдедегi № 471 "Құқықтық мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, аудан әкімінің актілерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылғы 11 қаңтардағы "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Жалаулы ауылдық округінің Шолақсор ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 1ш шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қ.Арынов

О признании утратившим силу решение акима Актогайского района Павлодарской области от 11 января 2024 года № 1р "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в селе Шолаксор Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области"
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 30 июля 2024 года № 4 р
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Законом Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 11 июля 2023 года № 471 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга", в целях приведения актов акима района в соответствие с действующим законодательством, РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Актогайского района Павлодарской области от 11 января 2024 года № 1р "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в селе Шолаксор Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Актогайского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
К. Арынов