"Copper Exploratoin Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Баянауыл ауданы Сәтбаев ауылдық округі Көкдомбақ ауылы аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Сәтбаев ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 20 қарашадағы № 1-03-07 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес және 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 2311-ЕL пайдалы қатты қазбаларды барлауға берілген лицензияның негізінде Сәтбаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан Баянауыл ауданы Сәтбаев ауылдық округі Көкдомбақ ауылы аумағында қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Copper Exploratoin Group"жауапкершілігі шектеулі серіктестігі:
1) жер учаскілерінің меншік иелері мен жер пайдаланушыларға шығындарды толық көлемде өтеу, шығындардың мөлшері және оларды өтеу тәртібі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімімен анықтау келісім бойынша жүргізілсін.
2) пайдалы қатты қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу мақсатында жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын;
3) жұмыстар аяқталғаннан кейін бүлінген жер учаскелерін одан әрі тікелей мақсаты бойынша пайдалануға жарамды күйге келтірсін.
3. Осышешімніңорындалуынбақылаудыөзімеқалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев ауылдық округінің әкімі М. Кокенов
Баянауыл ауданы Сәтбаев
ауылдық округі әкімінің
2024 жылғы "20" қарашадағы
№ 1-03-07 шешіміне қосымша
Р/с
Пайдаланушы
Ауданы, гектар
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
"Copper Exploratoin Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
392,2га
Қатты пайдалы қазбаларға барлау жүргізу үшін

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "CopperExploratoinGroup" на территории села Кокдомбак Cатпаевского сельского округа Баянаульского района
Решение акима Сатпаевского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 20 ноября 2024 года № 1-03-07
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании лицензии на разведку твердых полезных ископаемых от 13 декабря 2023 года № 2311-ЕL аким Сатпаевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории села Кокдомбак Сатпаевского сельского округа Баянаульского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Copper Exploratoin Group":
1) возместить убытки собственникам земельных участков и землепользователям в полном объеме, размер убытков и порядок их компенсации определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан;
1) соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельных участков в целях проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых;
2) по окончании работ, привести нарушенные земельные участки в состояние пригодное для дальнейшего использование по прямому назначению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сатпаевского сельского округа Кокенов М.
Приложение
к решению акима
Сатпаевского сельского округа
Баянаульского района от
"20" ноября 2024 года
№ 1-03-07
п/п
Пользователь
Площадь,
гектар
Целевоеназначение
Срок эксплуатации
(лет)
Месторасположение
земельного участка
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Copper Exploratoin Group"
392,2 га
проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых

2029 жылдың 13 желтоқсанына дейін
Баянауыл ауданы Сәтбаев ауылдық округі Көкдомбақ ауылы аумағында
14-205-094

до 13 декабря 2029 года
На территории села Кокдомбак
Сатпаевского сельского округа
Баянаульского района
14-205-094