Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 12 қазандағы № 270/9 "Железин ауданы мемлекеттік мекемелерінің Ережелерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 шілдедегі № 166/7 қаулысы
Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 12 қазандағы "Железин ауданының мемлекеттік мекемелерінің Ережелерін бекіту туралы" № 270/9 қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер тізілімінде актінің нөмірі № 172760 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 11 қосымшасының күші жойылды деп танылсын.
2. "Майлы" ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесімен заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілсін;
осы қаулы Железин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шайхимов

О внесении изменения в постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 12 октября 2022 года № 270/9 "Об утверждении Положений государственных учреждений Железинского района"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 5 июля 2024 года № 166/7
Акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Железинского района Павлодарской области "Об утверждении Положений государственных учреждений Железинского района" от 12 октября 2022 года № 270/9 (Зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 172760) следующее изменение:
приложение 11 указанного постановления признать утратившим силу.
2. Государственному учреждению Аппарат акима сельского округа "Майлы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Железинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А.Шайхимов