Алматы қаласының 2024 жылға арналған бюджет қаражатының көлемдері шегінде мүмкіндігі шектеулі балаларды арнаулы психологиялық-педагогикалық қолдауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 23 ақпандағы № 1/120 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6 бабы 3 тармағының 7-5) тармақшасына және 62 бабының 6-3 тармағына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласының 2024 жылға арналған бюджет қаражатының көлемдері шегінде мүмкіндігі шектеулі балаларды арнаулы психологиялық-педагогикалық қолдауға мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Алматы қаласы Білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;

Об утверждении государственного образовательного заказа на специальную психолого-педагогическую поддержку детей с ограниченными возможностями города Алматы на 2024 год в пределах объемов бюджетных средств
Постановление акимата города Алматы от 23 февраля 2024 года № 1/120
В соответствии статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-5) пункта 3 статьи 6 и пунктом 6-3 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на специальную психолого-педагогическую поддержку детей с ограниченными возможностями города Алматы на 2024 год в пределах объемов бюджетных средств, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования города Алматы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы;

2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы әкімінің міндетін уақытша атқарушы А. Әмрин
Алматы қаласы әкімдігінің
2024 жылғы "___" _________
______ қаулысына қосымша
2024 жылға арналған Алматы қаласының мүмкіндігі шектеулі балаларды
арнаулы психологиялық-педагогикалық қолдауға белгіленген мемлекеттік
білім беру тапсырысы
Мамандар
Балалар саны
Жеке сабақтар
(1 сағат, теңге)
Кіші топтық сабақтар
(1 сағат, теңге)
Топтық сабақтар
(1 сағат, теңге)
Психолог

2) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима города Алматы А. Амрин
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы № _____
от "____"___________ 2024 года
Государственный образовательный заказ на специальную психолого-педагогическую
поддержку детей с ограниченными возможностями города Алматы на 2024 год
Специалисты
Кодичество детей
Индивидуальные занятия
(1 час, тенге)
Подгрупповые занятия
(1 час, тенге)
Групповые занятия
(1 час, тенге)
Психолог