Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 24 шiлдедегi № 17 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстаң Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 35 – бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Занының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2024 жылғы 23 шілдесі №08-12/513 ұсынысы негізінде, Лесной ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Лесной ауылдық округінің Ленинское ауылының аумағында белгіленген ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Лесной ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2023 жылғы 04 шілдесі № 14 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Н. Мұхаметжанов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 июля 2024 года № 17
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аккайынского района от 23 июля 2024 года №08-12/513, аким Лесного сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Ленинское Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Лесного сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 04 июля 2023 года № 14.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Н. Мухаметжанов