Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Бірлік ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 31 мамырдағы № 7 шешім
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына және 69-бабының 4-тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Бірлік ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы мекенжайында орналасқан жалпы ауданы 0,0028 га, 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге талшықты-оптикалық байланыс желісі мен телефон кәрізін төсеу және оған қызмет көрсету үшін жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
Жер учаскесіне шектеулер, ауыртпалықтар: жоқ.
Жер санаты: елді мекендердің (қалалардың, кенттердің және ауылдық елді мекендердің) жерлері.
Жер учаскесі санау: бөлінетін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А.Әржікеев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 31 мая 2024 года № 7
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить Акционерному обществу "Казактелеком" публичный сервитут на земельный участок, для прокладки и обслуживания волоконно-оптических линий связи и телефонной канализации, общей площадью 0,0028 га, сроком на 49 (сорок девять) лет, расположенный по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, Бирликский сельский округ, село Бирлик.
Ограничения, обременения на земельный участок: нет.
Категория земель: земли населҰнных пунктов (городов, поселков и сельских населҰнных пунктов).
Земельный участок считать: делимый.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Аржикеев