Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, халық үшін қатты тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 9 ақпандағы № 13/196 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) және 3) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 347 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24212 болып тіркелген) бұйрығына және Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24382 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан Есіл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Есильскому району Северо-Казахстанской области
Решение Есильского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 9 февраля 2024 года № 13/196
В соответствии с подпунктоми 2) и 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 347 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24212), приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24382), маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Есильскому району Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. Солтүстік Қазақстан Есіл ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік-Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының төрағасы
Е. Тұтқышев
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы 9 ақпандағы
№ 13/196 шешіміне 1-қосымша
Есіл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Реттік сан
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объентілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

2. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Есильскому району Северо-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
Е. Туткушев
Приложение 1 к
решению маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 9 февраля 2024 года № 13/196
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Есильскому району Северо-Казахстанской области
Порядковый номер
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная
единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

0,18
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы 9 қаңтардағы
№ 13/196 шешіміне 2-қосымша
Есіл ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 24.12.2024 № 23/353 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Жинау және тасымалдау
Сұрыптау
Көму
Барлығы
Құны (қосылған құн салығынсыз)
Айына бір адамға

0,18
Приложение 2 к решению маслихата
Есильского района Северо-Казахстанской области
от 9 февраля 2024 года № 13/196
Тарифы для населения сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Есильскому району
Сноска. Приложение 2 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24.12.2024 № 23/353 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Сбор и транспортировка
Сортировка
Захоронение
Всего
Стоимость (без налога на добавленную стоимость тенге)
На одного человека в месяц