"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Казанка ауылдық округі Казанка ауылының аумағында жергілікті ауқымда табиғи сипаттағы төтенше жағдай режимін жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2024 жылғы 14 маусымындағы № 15 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2024 жылғы 15 қарашадағы № 23 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46 бабы 2 тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Казанка ауылдық округі Казанка ауылының аумағында жергілікті ауқымда табиғи сипаттағы төтенше жағдай режимін жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2024 жылғы 14 маусымындағы № 15 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін бағыты бойынша орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бектасов

О признании утратившим силу решения акима Жамбылского района Северо–Казахстанской области от 14 июня 2024 года № 15 "Об объявлении режима чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории села Казанка Казанского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2024 года № 23
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Жамбылского района Северо–Казахстанской области от 14 июня 2024 года № 15 "Об объявлении режима чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории села Казанка Казанского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бектасов