Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 28 мамырдағы № 9.12.01-02/08 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 9.12.01-02/13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 20.09.2024 № 9.12.01-02/13 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 01-11/66 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1.. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Лесной ауылдық округінің Глубокое ауылындағы "Астық сату Компаниясы" ЖШС фермасында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы Лесной ауылдық округ әкімі
Ж. Мұхамадиев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Лесного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28 мая 2024 года № 9.12.01-02/08. Утратило силу решением акима Лесного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 20 сентября 2024 года № 9.12.01-02/13
Сноска. Утратило силу решением акима Лесного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 20.09.2024 № 9.12.01-02/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 24 мая 2024 года № 01-11/66 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории фермы ТОО "Астық сату Компаниясы" в с. Глубокое Лесного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Лесного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Ж. Мухамадиев