Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 14-22 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 21-4 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы №14-22 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімге 2-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының төрағасы А. Рахметова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданы мәслихатының
2024 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданы мәслихатының
2024 жылғы 24 мамырдағы
№ 14-22 шешіміне
2 қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көму тарифтері
Атауы
Жинау және тасымалдау
Сұрыптау
Көму
Барлығы
Құны (теңгенің қосылған құн салығынсыз)
Бір адамға

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 мая 2024 года № 14-22 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 9 декабря 2024 года № 21-4
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева от 24 мая 2024 года №14-22 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" следующее изменение:
приложение 2 к указанному рашению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Магжана Жумабаева А. Рахметова
Приложение
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 9 декабря 2024 года № 21-4
Приложение 2
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 24 мая 2024 года № 14-22
Тарифы для населения сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Магжана Жумабаева
Наименование
Сбор и транспортировка
Сортировка
Захоронение
всего
Стоимость (без налога на добавленную стоимость тенге)
На одного человека