"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 14/4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/20 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменения в решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 15 марта 2024 года №1 4/4 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 22/20
Тимирязевский районный маслихат Северо Казахстанской области РЕШИЛ:

1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы №14/4 "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге халық үшін коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тарифтерді бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-қосымша осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 15 марта 2024 года №14/4 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области" следующее изменение:
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А. Асанова
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№22/20 шешіміне
2 қосымша
Тимирязев ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Жинау және тасымалдау
Жерлеу
Барлығы
Құны (қосылғанқұнсалығынсыз)
Көппәтерлі үйдегі бір адамға

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата А. Асанова
Приложение 2 к решению
Тимирязевского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 25 декабря 2024 года №22/20
Тарифы для населения сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Тимирязевскому району
Наименование
Сбор и транспортировка
Захоронение
всего
Стоимость (без налога на добавленную стоимость тенге)
На одного человека многоквартирного дома