"Махамбет аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мәселелері туралы" Махамбет ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 339 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 24 қаңтардағы № 17 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 18-бабының 8)-тармақшасына сәйкес, Махамбет ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Махамбет аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мәселелері туралы" Махамбет ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 339 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Махамбет аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
14-тармақта:
58)-тармақшасы алып тасталсын.
2. "Махамбет аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Аймуратовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі К. Нурлыбаев

О внесение изменений в постановление акимата Махамбетского района от 19 декабря 2022 года № 339 "О вопросах государственного учреждения "Махамбетский районный отдел экономики и финансов"
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 24 января 2024 года № 17
В соответствии со статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Махамбетского района от 19 декабря 2022 года № 339 "О вопросах Государственного учреждения "Махамбетский районный отдел экономики и финансов" следующее изменение:
в положении о государственном учреждении "Махамбетский районный отдел экономики и финансов", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 14:
подпункт 58) исключить.
2. Государственному учреждению "Махамбетский районный отдел экономики и финансов" в установленном законодательством порядке принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Аймуратову.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2024 года.
Аким района К. Нурлыбаев