"K-Telco" жауапкершілігі шектеулі cеріктестігіне жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 75 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 18-бабы 5-1-тармақшасына және 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына сәйкес, Мақат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "K-Telco" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Мақат ауданындағы өндірістік және әлеуметтік объектілерді интернетпен қамтамасыз етуге арналған талшықты-оптикалық байланыс желісінің құрылысын салу және пайдалану үшін жер пайдаланушылардан және меншік иелерінен жер учаскелерін алып қоймастан, ұзындығы 3,50 км, ауданы 0,3 га жер телімдеріне шектеулі нысаналы пайдалану құқығына 15 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы салаға жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Ибрагимов

Об установлении публичного сервитута на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "К-Telco"
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 24 апреля 2024 года № 75
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 18 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "K-Telco" в целях строительства эксплутации волоконно-оптической сети связи, предназнаенной для обеспечения нтернетом промышленных и социальных объектов Макатского района, на ограниченном целевом праве пользованяя земельным участками протяженностью длинной 3,50 километра и площадью 0,3 га без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей со сроком на 15 лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Макатского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Ибрагимов