Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 173 "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 57 қаулысы. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 316 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 20.12.2024 № 316 қаулысымен (05.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 26 бабына сәйкес Құрманғазы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 173 қаулысымен бекітілген "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесіне келесі өзгеріс енгізілсін:
Ереженің 15 тармағы 33 абзацындағы "ауданның терроризмге қарсы комиссия қызметінің жұмысын үйлестіреді;" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындаған еңбек қатынастарын және мүліктерді қалыптастыратын шараларды қабылдасын, сондай-ақ мемлекеттік мекемені мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жангалиев

О внесении изменения в постановление акимата Курмангазинского района от 27 июня 2023 года № 173 "Об утверждении положения государственного учреждения отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 20 марта 2024 года № 57. Отменен постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 20 декабря 2024 № 316
Сноска. Отменен постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 20.12.2024 № 316 (вводится в действие с 05.01.2025).
Акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее изменение в Положение государственного учреждения утвержденного постановлением акимата Курмангазинского района от 27 июня 2023 года № 173 "Об утверждении положения государственного учреждения отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области":
слова в абзаце 33 пункта 15 положения "координирует работу антитеррористической комиссии района;" исключить.
2. Руководителю государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области" принять меры по формированию трудовых отношений и имущества, возникшие из настоящего постановления, а также провести государственную регистрацию государственного учреждения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Курмангазинского района Атырауской области".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жангалиев