"Магистральдық Суағызғысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 327 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының Кодексінің 17, 69, 118, 140 бабтарына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабының 1 тармағының 10) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Магистральдық Суағызғысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "Астрахань-Маңғышлақ" магистралдық суағызғысының екінші желісінің 56-110 шақырым аралығынан көлемі 225,5788 га жер учаскесіне шектеулі нысаналы пайдалану құқығымен 10 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
Негіз: "Магистральдық Суағызғысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2024 жылғы 7 ақпандағы №03-01-6/233 хаты, Құрманғазы ауданы бойынша Жер комиссиясының 2024 жылғы 19 ақпандағы №4 хаттамасы, "Терра Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің дайындаған жерге орналастыру жобасы, Құрманғазы ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімінің 2024 жылғы 22 қазандағы №KZ00XXX00000000 бұйрығы.
2. Осы қаулының жүзеге асыруын бақылау Құрманғазы ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөліміне, орындалуын бақылау осы салаға жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жангалиев

Об установлении публичного сервитута на земельный участок Товариществу с органиченной ответственностью Магистральный Водовод"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 31 декабря 2024 года № 327
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17, статьи 69, статьи 118, статьи 140 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпункта 10) пункта 1, статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок с предоставлением права долгосрочного целевого пользования Товариществу с органиченной ответственностью "Магистральный Водовод" с площадью 225,5788 гектар с 56 по 110 километр второй нитки магистрального водовода "Астрахань-Мангышлак" со сроком на 10 лет.
Основание: письмо Товарищества с органиченной ответственностью "Магистральный Водовод" № 03-01-6/233 от 7 февраля 2024 года, протокол земельной комиссии по Курмангазинскому району №4 от 19 февраля 2024 года, землеустроительный проект разработанный Товариществом с органиченной ответственностью "Терра Инжиниринг", приказ отдела земельных отношений, архитектуры и градостроительства Курмангазинского района от 22 октября 2024 года за №KZ00XXX00000000.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жангалиев