"Қауымдық сервитутты белгілеу туралы" Кентау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 363 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Кентау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 12 қаңтардағы № 3 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2024 жылғы 18 қыркүйектегі № 443 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабына, Түркістан облысы мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының 2024 жылғы 8 сәуірдегі №5194-24-00-4/71 шешіміне сәйкес, Кентау қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мирас Байкен" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қабылданған "Қауымдық сервитутты белгілеу туралы" Кентау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 11 желтоқсандағы №363 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Кентау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 12 қаңтардағы №3 қаулысының күші жойылды деп танылсын;
2. "Кентау қаласының әкімдігінің "Кентау қалалық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Қала әкімі Ж.Тасов

Об отмене постановления акимата города Кентау от 12 января 2024 года № 3 "Об отмене постановления № 363 от 11 декабря 2023 года "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 18 сентября 2024 года № 443
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Решения специализированного межрайонного административного суда Туркестанской области от 8 апреля 2024 года за №5194-24-00-4/71 акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау №3 от 12 января 2024 года "Об отмене постановления акимата города Кентау от 11 декабря 2023 года №363 "Об установлении публичного сервитута" товариществу с ограниченной ответственностью "Мирас Байкен".
2. Государственному учреждению "Кентауский городской отдел земельных отношении" акимата города Кентау в порядке, установленным законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения, направить копии в электронном виде на казахском и на русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства Юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кентау.
Аким города Тасов Ж.