Бәйдібек ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 ақпандағы № 13/64 шешімі
Қазақстан Республикасының 2021 жылғы 2 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 365 бабының 3 тармағы 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек ауданды бойынша, қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге арналған тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасының міндетін уақытша атқарушы: Б.Кенжебаев
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2024 жылғы 14 ақпандағы
№13/64 шешіміне қосымша
Бәйдібек ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын, айына

Об утверждении тарифов на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Байдибек
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 14 февраля 2024 года № 13/64
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан от 2 января 2021 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Байдибек, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющего обязанности председателя маслихата Б.Кенжебаев
Приложение к решению
маслихата района Байдибек
от 14 февраля 2024 года №13/64
Тарифы на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Байдибек
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без НДС)
Уютные дома
1 житель, в месяц