Ордабасы аудандық ішкі саясат бөліміне қарасты "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемақысын 25 пайыздан аспайтын көлемде белгілеу туралы.
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 23/2 шешiмi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАНДЫ:
1. Ордабасын ауданының әкімдігі айқындаған шарттарда және тәртіпте Ордабасы аудандық ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемақысы 25% аспайтын көлемде белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Джумабеков

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики Ордабасинского района в размере не более 25 процентов из местного бюджета.
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 18 декабря 2024 года № 23/2
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующию надбавки не более 25% процентов к должностным окладам работникам коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики Ордабасинского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районого маслихата Б.Джумабеков