Шектеу шараларын алу туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Қараспан ауыл округі әкімінің 2024 жылғы 11 маусымдағы № 52 шешiмi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ордабасы аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2024 жылғы 31 мамырдағы № 08-02-07/207 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ордабасы ауданы, Қараспан ауылдық округі, Батырата елді мекені, Жандосов көшесі № 3 бойында ірі қара мал арасында "құтыру" ошағын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенін жүргізуге байланысты белгіленген шектеу шаралары алынып тасталсын.
2. Қараспан ауылдық округі әкімінің "Шектеу шараларын белгілеу туралы" 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 33 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округі әкімі Н.Умаров

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Караспан Ордабасинского района Туркестанской области от 11 июня 2024 года № 52
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Ордабасинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 мая 2024 года № 08-02-07/207, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов "бешенство" среди крупного роготого скота, по улице Жандосова №3, населенного пункта Батырата сельского округа Караспан Ордабасинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Караспанского сельского округа от 5 апреля 2024 года № 33 "Об установлении органичительных мероприятий".
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Н.Умаров