Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 11 маусымдағы № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19, 67-69-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 36, 37-баптарына сәйкес, Аққұм ауыл округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кселл" акционерлік қоғамына Аққұм ауыл округі, Аққұм елді мекенінен талшықты-оптикалық байланыс желісі құрылысын жүргізу үшін жалпы көлемі 0,067 га жер учаскесін, жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелеріне уақытша өтеусіз 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округінің әкімі С.Әлішері

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Аккумского сельского округа Отрарского района Туркестанской области от 11 июня 2024 года № 5
В соответствии со статьями 19, 67-69 Земельного кодекса Республики Казахстан и статьями 36, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Аккумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Акционерному обществу "Кселл" установить временный безвозмездный публичный сервитут на земельный участок общей площадью 0,067 га для строительства волоконно-оптической линии связи в населенном пункте Аккум, Аккумского сельского округа, сроком на 10 (десять) лет без изъятия у собственников и землепользователей земли.
2. Направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Алишери