Сайрам аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10-78/VIII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 шілдедегі № 18-136/VIII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №10-78/VIII"Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 602 116 мың теңге;
салықтық түсімдер – 546 714 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55 402 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 0;
2) шығындар – 646 406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -44 290 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 290 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 44 290 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 87 631 мың теңге;
салықтық түсімдер – 31 646 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 700 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 53 285 мың теңге;
2) шығындар – 90 552 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 921 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 921 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 921 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 351 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Сайрамского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 10-78/VIII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2024-2026 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 25 июля 2024 года № 18-136/VIII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №10-78/VІІІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 602 116 тысяч тенге;
налоговые поступления – 546 714 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 55 402 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0;
2) расходы – 646 406 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -44 290 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 290 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 44 290 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 631 тысяч тенге;
налоговые поступления – 31 646 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 2 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 285 тысяч тенге;
2) расходы – 87 077 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 921 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 921 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –2 921 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2024-2024 годы согласноприложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 351 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 817 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 817 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 817 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – -11 817 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 11 817тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –11 817 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.