Сауран ауданы әкімдігінің "Жүйнек ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 27 мамырдағы № 109 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 71-баптары, Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Заңының 31,37-баптарына, Сауран ауданы әкімдігінің жер комиссиясы мәжілісінің 07.12.2023 жылғы №36 санды хаттамасына, Сауран аудандық жер қатынастары бөлімі мемлекеттік мекемесінің жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобасын бекіту туралы 01.04.2024 жылғы №938 бұйрығына сәйкес, Сауран ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сауран ауданы әкімдігінің "Жүйнек ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне (БСН:001240004418) Сауран ауданы, Жүйнек ауылдық округі аумағынан "Арықтың жер аумағын бекіту үшін" жалпы алаңы 8,2484 га ұзындығы (26,252 км) жер учаскелерін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Сауран ауданы әкімдігінің "Жүйнек ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне жұмыстарын жүргізу барысында бүлінген жерлерді қалпына келтіру жүктелсін.
3. Қаулының орындалуын бақылау Сауран ауданы әкімінің орынбасары Е.Жанғазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданының әкімі М. Таңғатаров

Об установлении общественного сервитута на земельные участки государственному учреждению "Аппарата акима сельского округа Жүйнек"
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 27 мая 2024 года № 109
В соответствии со статьями 17, 71 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 31 и 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении", протоколу заседания земельный комиссии района Сауран от 07.12.2024 года за №36 и приказом об утверждении проекта землеустройства по образованию земельных участков за №938 от 01.04.2024 года государственного учреждения отдела земельных отношений ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Аппарата акима сельского округа Жүйнек" (БИН:001240004418) с территории сельского округа Жүйнек, района Сауран установить общественный сервитут "Утвердить земельный участок на территории склон" общей площадью 8,2484 га протяженностью (26,252 км) в постоянное пользование.
2. Возложить на государственное учреждение "Аппарата акима сельского округа Жүйнек" восстановление земель, поврежденные в ходе проведения работ.
3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Сауран Жангазиеву Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Аким района Сауран М.Танғатаров