Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 16 қыркүйектегі № 197 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 71-баптары, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Сауран аудандық жер комиссиясының мәжілісінің 04.07.2024 жылғы №18 хаттамасына сәйкес, Сауран аудандық жер қатынастары бөлімі мемлекеттік мекемесінің жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобаларын бекіту туралы 19.07.2024 жылғы №1977 санды бұйрығына сәйкес, Сауран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Golden Cotton" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне (БСН:210140024886) Сауран ауданы, Ескі Иқан ауылдық округі аумағынан "электр желісі үшін" жалпы алаңы 3,0274 га жер учаскесіне 10 жыл мерзімге уақытша өтеулі жер пайдалану құқығымен қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Golden Cotton" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жұмыстарын жүргізу барысында бүлінген жерлерді қалпына келтіру жүктелсін.
3. "Сауран ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) Осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) Осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Сауран ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Садибаевқа қалдырылсын.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М. Таңғатаров

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 16 сентября 2024 года № 197
В соответствии со статьями 17, 71 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", протоколом заседания Сауранской районной земельной комиссии от 04.07.2024 года №18, приказом Государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата района Сауран" от 19.07.2024 года №1977 акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:
​1. Установить "товариществу с ограниченной ответственностью Golden Cotton" (БИН: 210140024886) публичный сервитут на праве временного возмездного землепользования сроком на 10 лет на земельный участок общей площадью 3,0274 га "для электрической сети" с территории сельского округа Ескі Иқан Сауранского района.
​2. Возложить на товарищество с ограниченной ответственностью "Golden Cotton" восстановление земель поврежденных в ходе проведения работ.
​3. Государственное учреждение "Отдел земельных отношений акимата района Сауран" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан:
​1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направить его копию в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства Юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
​2) После официального опубликования настоящего постановления обеспечить его размещение на интернет-ресурсе акимата Сауранского района;
​4. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
М.Тангатаров