"Шығыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 301 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 24 қазандағы № 258 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17, 164-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің басшы және атқарушы құрамының арақатынасын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 29 тамыздағы № 176 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33343 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 301 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шығыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
13-тармақтың "құқық" бөлігі мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) мемлекет мүддесін қорғау мақсатында өтеулі (өтеусіз) қызметтер көрсету шарттарының негізінде заң қызметтерін (заң консультанттарын, адвокаттарды) алуға;";
"Басқарманың және оның ведомстволарының қарамағындағы ұйымдардың тізбесі" тарауында:
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Үлкен Нарын ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 36, 37-тармақтармен толықтырылсын:
"36. Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Катонқарағай ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
37. Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Марқакөл ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.";
көрсетілген қаулыға 2-қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

О внесении изменений и дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 декабря 2022 года № 301 "О некоторых вопросах государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 октября 2024 года № 258
В соответствии со статьями 17, 164 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 29 августа 2023 года № 176 "Об утверждении Правил определения соотношения руководящего и исполнительского состава административных государственных служащих" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33343) Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 декабря 2022 года № 301 "О некоторых вопросах государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области" следующие изменения и дополнения:
в положении о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области", утвержденном указанным постановлением:
пункт 13 в части "права" дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) на основании договоров возмездного (безвозмездного) оказания услуг в целях защиты интересов государства приобретать юридические услуги (юридических консультантов, адвокатов);"
в разделе "Перечень организаций, находящихся в ведении Управления и его ведомств":
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа района Үлкен Нарын" управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.";
дополнить пунктами 36, 37 следующего содержания:
"36. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Катон-Карагайского района" управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
37. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа района Марқакөл" управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.";
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Управлению физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің дене шынықтыру және спорт мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Е. Көшербаев
"Келісілді"
Шығыс Қазақстан облысы
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы
_______________
2024 жылғы "____" _______________
Ф. Белбеев
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2024 жылғы "24" қазандағы
№ 258 қаулысына қосымша
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 301 қаулысына 2-қосымша
"Шығыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің құрылымы
Басқарма басшысы
Басшының орынбасары
Бұқаралық спорт, жоғары жетістіктер және спорт резерві бөлімі
Әкімшілік-қаржы бөлімі

2) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам физической культуры и спорта.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев
"Согласовано"
Руководитель управления экономики и
бюджетного планирования
Восточно-Казахстанской области
_______________
"____" _______________2024 года
Ф. Бельбеев
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "24" октября 2024 года № 258
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 6 декабря 2022 года № 301
Структура государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области"
Руководитель управления
Заместитель руководителя
Отдел массового спорта, высших достижений и спортивного резерва
Административно-финансовый отдел