Өскемен қаласы әкімінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 2 "Объектілік ауқымдағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 2 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қаласы әкімінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 2 "Объектілік ауқымдағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе бөлігі (кіріспе) жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына, 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың жіктемесін белгілеу туралы" бұйрығына, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі қалалық комиссияның 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 5, 2024 жылғы 25 қарашадағы № 7 кезекті отырыстарының хаттамаларына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің міндетін атқарушы К. Танекенов

О внесении изменения в решение акима города Усть-Каменогорска от 26 декабря 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера объектового масштаба"
Решение акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 6 декабря 2024 года № 2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Усть-Каменогорска от 26 декабря 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера объектового масштаба" следующее изменение:
вступительную часть (преамбулу) изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", протоколами очередных заседаний городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 15 декабря 2023 года № 5, от 25 ноября 2024 года № 7 РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Усть-Каменогорска К. Танекенов