Жеке кәсіпкер Лидия Артуровна Курочкинаға шектеулі нысаналы пайдалану құқығын (қауымдық сервитут) беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 7 қазандағы № 320 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 18-бабы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жеке кәсіпкер Лидия Артуровна Курочкинаға меншік иелері мен жер пайдаланушылардан аталған жер телімдерін алып қоймай, Риддер қаласының 1, 6, 7-аудандарының коммуналдық желілерін пайдалану мақсатында Риддер қаласы, Самоквитов, Лев Толстой, Разин, Маяковский, Мичурин, Войков, 91 квартал, Юбилейная, Барнаульский, Грибоедов көшелері, Абай даңғылы мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы көлемі 0,245 га, жер телімдеріне 15 жыл мерзімге шектеулі нысаналы пайдалану құқығы (қауымдық сервитут) берілсін.
2. "Риддер қаласының жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Д. Рахметкалиев

Об установлении права ограниченного пользования (публичный сервитут) индивидуальному предпринимателю Курочкиной Лидии Артуровне
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 7 октября 2024 года № 320
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 18, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить индивидуальному предпринимателю Курочкиной Лидии Артуровне право ограниченного пользования (публичный сервитут) в целях эксплуатации коммунальных сетей 1, 6, 7 районов города Риддера на земельные участки, общей площадью 0,245 га, расположенные по адресу: город Риддер, улицы Самоквитова, Льва Толстого, Разина, Маяковского, Мичурина, Войкова, 91 квартал, Юбилейная, Барнаульская, Грибоедова, проспект Абай, сроком на 15 лет, без изъятия земельных участков у собствеников и землепользователей.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений и сельского хозяйства города Риддера" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Риддера.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Д. Рахметкалиев