Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округінің Малонарым ауылындағы "Селегер" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 20 сәуірдегі № 2 шешімі. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 5 шілдедегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округі әкімінің 05.07.2024 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министірлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қатонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысының 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 165 ұсынысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округінің Малонарым ауылындағы "Селегер" шаруа қожалығына мүйізді ірі қара малында құтыру ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешіммен "Селегер" шаруа қожалығының басшысы Веригин Дмитрий Николаевич таныстырылсын.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізілсін.
Солоновка ауылдық округінің әкімі М. Елеусизов

Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Селегер" находящегося в селе Малонарымка Солоновского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Солоновского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 20 апреля 2024 года № 2. Утратило силу решением акима Солоновского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 5 июля 2024 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Солоновского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 05.07.2024 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления руководителяинспекции "Катон-Карагайская территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 19 апреля 2024 года № 165,РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с выявлением болезни "Бешенство" среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Селегер", находящегося в селе Малонарымка Солоновского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области.
2. С данным решением ознакомить главу крестьянского хозяйства "Селегер" Веригина Дмитрий Николаевича.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Солоновского сельского округа М. Елеусизов