Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 38-3 "Батыс Қазақстан облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша тегін беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 16-6 шешімі
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 38-3 "Батыс Қазақстан облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша тегін беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6407 болып тіркелген) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
1-бөлім мынадай мазмұндағы отыз бесінші, отыз алтыншы, отыз жетінші, отыз сегізінші жолдармен толықтырылсын:
35
Миастения
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Преднизолон үлбірлі қабықпен қапталған таблеткасы, Азатиоприн үлбірлі қабықпен қапталған таблеткасы
36
Н факторына антиденелермен байланысты атипті гемолитикалық-уремиялық синдром
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Экулизумаб инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
37
Ассоциацияланған спондилоартрит
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Секукинумаб тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
38
Басқа көріністі жылауықты фиброз, Муковисцидоз, аралас түрі, ішектер мен тыныс алу жолдарының зақымдалуы
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Инфузияға арналған құтыдағы микроэлементтер ерітіндісі, суда ерігіш дәрумендер, инфузияға арналған құтыдағы лиофилизат ұнтақ, май эмульсиялары, майда еритін дәрумендер, инфузияға арналған құтыдағы эмульсия
2-бөлім мынадай редакциядағы үшінші жолмен толықтырылсын:
3
Басқа көріністі жылауықты фиброз, Муковисцидоз, аралас түрі, ішектер мен тыныс алу жолдарының зақымдалуы
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
орталық катетерді күтуге арналған құралдар (антисептиктер, стерильді медициналық майлықтар, стерильді және стерильді емес таңғыштар, адгезивтерді кетіруге арналған тазартқыш, үш жақты кран, бактерияға қарсы ауа сүзгісі бар аспирациялық канюльдер, шприц сорғыларымен үйлесімді көктамыр ішіне енгізу үшін ұзартылған магистраль, жарыққа төзімді ерітінділерге арналған инфузиялық қап, инфузиялық бітеуіш, алынбалы инесі бар шприцтер (шприцті инфузиялық сорғыларға арналған инемен бұрандалы қосылыс), инфузияны өшірген кезде катетер құлыптары

О внесении дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 30 сентября 2020 года № 38-3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Западно-Казахстанской области при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2024 года № 16-6
Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 30 сентября 2020 года № 38-3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Западно-Казахстанской области при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6407) следующие дополнения:
в приложении 1 к указанному решению:
раздел 1 дополнить строками тридцать пять, тридцать шесть, тридцать семь, тридцать восемь следующего содержания:
35
Миастения
Все категории, состоящие на диспансерном учете
Все стадии и степени тяжести
Преднизолон таблетка покрытая пленочной оболочкой, Азатиоприн таблетка покрытая пленочной оболочкой
36
Атипичный гемолитико-уремический синдром, ассоциированный с антителами к фактору Н
Все категории, состоящие на диспансерном учете
Все стадии и степени тяжести
Экулизумаб концентрат для приготовления раствора для инфузий
37
Ассоциированный спондилоартрит
Все категории, состоящие на диспансерном учете
Все стадии и степени тяжести
Секукинумаб лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения
38
Кистозный фиброз, Муковисцидоз, смешанная форма, с преимущественным поражением кишечника и дыхательных путей
Все категории, состоящие на диспансерном учете
Все стадии и степени тяжести
Раствор микроэлементов для инфузии во флаконах, водорасстворимые витамины, порошок лиофилизированный для инфузий во флаконах, жировые эмульсии, жирорастворимые витамины, эмульсия для инфузий во флаконах
раздел 2 дополнить строкой три следующего сордержания:
3
Кистозный фиброз, Муковисцидоз, смешанная форма, с преимущественным поражением кишечника и дыхательных путей
Все категории, состоящие на диспансерном учете
Все стадии и степени тяжести
средства по уходу за центральным катетером (антисептики, салфетки стерильные медицинские, повязки пластырного типа стерильные и не стерильные, очиститель для удаления адгезивов, кран треходовой, канюли аспирационные с антибактериальным воздушным фильтром, удлиненная магистраль для внутривенного введения, совместимая со шприцевыми насосами, светоустойчивый инфузионный мешок для расстворов, заглушка инфузионная, шприцы со съемной иглой (резьбовое соединение с иглой для шприцевых инфузионных насосов), замки для катетера при отключении инфузии

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы М. Мұқаев

2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата М. Мукаев