Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкiмiнiң "Сырым ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2024 жылғы 28 наурыздағы № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 13 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.  Сырым ауданы әкiмiнiң "Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2024 жылғы 28 наурыздағы № 4 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Сырым ауданы әкімі аппаратының басшысы осы шешімнің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырым ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Батырниязов

О признании утратившим силу решения акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 28 марта 2024 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Сырымского района"
Решение акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2024 года № 13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сырымского района от 28 марта 2024 года № 4 " Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Сырымского района Западно-Казахстанской области".
2. Руководителю аппарата акима Сырымского района обеспечить официальное опубликование настоящего решения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3.Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Сырымского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Ж.Батырниязов