Сырым аудандық мәслихатының шешімін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 тамыздағы № 22-16 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №27-3 "Сырым ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш. Дуйсенгалиева

Об отмене решения Сырымского районного маслихата
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 августа 2024 года № 22-16
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Сырымского районного маслихата от 22 декабря 2022 года №27-3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Сырымскому району на 2023-2024 годы" отменить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата Ш.Дуйсенгалиева