Байғанин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 наурыздағы № 95 "Байғанин ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 3 ақпандағы № 22 қаулысы
Байғанин аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байғанин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 наурыздағы № 95 "Байғанин ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8099 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Байғанин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин ауданының әкімі А. Купенов
Байғанин ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің
2021 жылғы 10 наурыздағы
№ 95 қаулысына 1 қосымша
Байғанин ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін алынатын төлемақының мөлшерін есептеу кезінде мынадай көрсеткіштер қолданылады:
А – кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері (айына 1 шаршы метр үшін, теңге);
Ц – тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың (сатып алудың) құны (теңге);
Т – ғимараттың қызмет көрсету есептік мерзімі (жыл);
Р – пайдалануға, тұрғын үйдің ағымдағы және күрделі жөнделуіне, сондай-ақ жер учаскесін күтуіне қажетті көлемнің сомасы (айына 1 шаршы метр үшін теңге).
Тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың (сатып алудың) құны (Ц) ғимараттың құрылысына арналған жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес немесе ғимаратты мемлекеттік сатып алу қорытындылары бойынша анықталады.
Ғимараттың қызмет көрсету есептік мерзімі (Т) "Тұрғын және қоғамдық ғимараттарды қайта жаңарту, күрделі және ағымдық жөндеу" ҚР 1.04-26-2011 ҚН құрылыс нормаларына сәйкес анықталады.
Пайдалануды, тұрғын үйді ағымдағы және күрделі жөндеуді, сондай-ақ жер учаскесін күтуді қамтамасыз ету үшін қажетті көлемнің сомасы (Р) мынадай формула бойынша анықталады:
Р= Гз /12/ ∑п
мұнда Гз – жергілікті атқарушы органы (мемлекеттік кәсіпорыны) тартқан немесе құрған тұрғын үй-пайдалану қызметінің тұрғын үйді пайдалануға, ағымдағы және күрделі жөндеуге, сондай-ақ жер учаскесінің күтіміне арналған шығынының жылдық сметасы, қажетті көлемінің жылдық сомасы (жылына теңге);
Sп – тұрғын үй ғимаратындағы тұрғын үйдің жалпы алаңының сомасы (шаршы метр).

О внесении изменения в постановление акимата Байганинского района от 10 марта 2021 года № 95 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Байганинского района"
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 3 февраля 2025 года № 22
Акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Байганинского района от 10 марта 2021 года № 95 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Байганинского района" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8099) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Байганинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Байганинского района А. Купенов
Приложение к постановлению
акимата Байганинского района
Приложение 1 к
постановлению акимата района
от 10 марта 2021 года № 95
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Байганинского района
При расчете размера платы, взимаемой за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, применяются следующие показатели:
А – размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума (в тенге за один квадратный метр в месяц);
Ц – стоимость строительства (приобретения) одного квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т – расчетный срок службы зданий (лет);
Р – сумма платежей, необходимая на содержание жилого дома (жилого здания) (в тенге за один квадратный метр в месяц).
Стоимость строительства (приобретения) одного квадратного метра общей площади жилища (Ц) определяется в соответствии с проектно-сметной документацией на строительство здания или по результатам государственных закупок здания.
Расчетный срок службы зданий (Т) определяется в соответствии со строительными нормами СН РК 1.04-26-2004 "Реконструкция, капитальный и текущий ремонт жилых и общественных зданий".
Сумма платежей (Р), необходимая на содержание жилого дома (жилого здания) определяется по формуле:
Р= Гз /12/ ∑п
где Гз – годовая смета затрат жилищно-эксплуатационной службы, созданной или привлеченной местным исполнительным органом (государственным предприятием), на содержание жилого дома (жилого здания) (тенге/год);
∑п – сумма общих площадей жилищ в жилом здании (квадратный метр).

1) 2012 жылы салынған бір пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Ержанов көшесі, № 17 үй.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 5 781 199 теңге/77,4 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 77 704 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 77 704 /100/12+0=64,75 теңге айына 1 шаршы метрге;
2) 2012 жылы салынған екі пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Ержанов көшесі, № 16 үй.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 5 630 050 теңге/74,4 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 75 672 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 75 672 /100/12+0=63,06 теңге айына 1 шаршы метрге;
3) 2013 жылы салынған екі пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, №99 үй.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 5 986 873 теңге/74,4 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 80 468 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 80 468 /100/12+0=67,05 теңге айына 1 шаршы метрге;
4) 2013 жылы салынған екі пәтерлі тұрғын үйлер, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, № 101, 103, 105 үйлер.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 6 548 457 теңге/74,4 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 88 016 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 88 016 /100/12+0=73,34 теңге айына 1 шаршы метрге;
5) 2015 жылы салынған екі пәтерлі тұрғын үйлер, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Ержанов көшесі, № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р

1) Одноквартирный жилой дом, построенный в 2012 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Ержанова, дом № 17.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 5 781 199 тенге/74,4 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 77 704 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=77 704 /100/12+0= 64,75 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
2) Двухквартирный жилой дом, построенный в 2012 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Ержанова, дом № 16.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 5 630 050 тенге/74,4 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 75 672 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=75 672/100/12+0= 63,06 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
3) Двухквартирный жилой дом, построенный в 2013 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Барак батыра, дом № 99.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 5 986 873 тенге/74,4 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 80 468 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=80 468 /100/12+0= 67,05 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
4) Двухквартирные жилые дома, построенные в 2013 году, расположенные по адресу: село Карауылкелды, улица Барак батыра, дома № 101, 103, 105.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 6 548 457 тенге/74,4 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 88 016 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=88 016 /100/12+0= 73,34 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
5) Двухквартирные жилые дома, построенные в 2015 году, расположенные по адресу: село Карауылкелды, улица Ержанова, дома № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р

Ц = 7 798 895 теңге/74,4 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 104 824 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 104 824 /100/12+0=87,35 теңге айына 1 шаршы метрге;
6) 2017 жылы салынған екі пәтерлі тұрғын үйлер, орналасқан мекенжайы, Қарауылкелді ауылы, Аэропорт көшесі, № 70, 71, 72, 73, 74, 75 үйлер.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 8 515 836 теңге/70,5 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 120 792 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 120 792 /100/12+0=100,66 теңге айына 1 шаршы метрге;
7) 2018 жылы салынған екі қабатты, сегіз пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Аэропорт көшесі, № 80 үй.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 70 685 994,96 теңге/622 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 113 643,08 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 113 643,08 /100/12+0=94,70 теңге айына 1 шаршы метрге;
8) 2018 жылы салынған екі пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Жаңа құрылыс-2 көшесі, № 78 үй.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 8 291 232,22 теңге/70,5 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 117 606,13 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 117 606,13 /100/12+0=98,00 теңге айына 1 шаршы метрге;
9) 2018 жылы салынған екі пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Жаңа құрылыс-2 көшесі, № 80 үй.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 7 742 402,66 теңге/70,5 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 109 821,31 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0

Ц= 7 798 895 тенге/74,4 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 104 824 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=104 824 /100/12+0= 87,35 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
6) Двухквартирные жилые дома, построенные в 2017 году, расположенные по адресу: село Карауылкелды, улица Аэропорт, дома № 70, 71, 72, 73, 74, 75.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 8 515 836 тенге/70,5 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 120 792 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=120 792 /100/12+0= 100,66 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
7) Двухэтажный, восьмиквартирный жилой дом, построенный в 2018 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Аэропорт, дом № 80.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 70 685 994,96 тенге/622 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 113 643,08 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=113 643,08/100/12+0= 94,70 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
8) Двухквартирный жилой дом, построенный в 2018 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Жана курылыс-2, дом № 78.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 8 291 232, 22 тенге/70,5 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 117 606, 13 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=117 606, 13 /100/12+0= 98,00 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
9) Двухквартирный жилой дом, построенный в 2018 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Жана курылыс-2, дом № 80.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 7 742 402,66 тенге/70,5 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 109 821,31 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;

Ц = 9 187 232,22 теңге/70,5 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 130 315,35 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 130 315,35 /100/12+0=108,60 теңге айына 1 шаршы метрге;
15) 2019 жылы салынған екі қабатты, он алты пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Аэропорт көшесі, №82 үй.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 169 079 660,84 теңге/1 032,58 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 163 744,85 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 163 744,85 /100/12+0=136,45теңге айына 1 шаршы метрге;
16) 2019 жылы сатып алынған бір пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Бөкенбай батыр көшесі, № 1Б үй. Салынған жылы-2004 жыл.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 4 666 666,66 теңге/113,6 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 41 079,81 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 41 079,81 /100/12+0=34,23 теңге айына 1 шаршы метрге;
17) 2019 жылы сатып алынған бір пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Бармақ батыр көшесі, № 73 үй. Салынған жылы-1981 жыл.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 4 666 666,66 теңге/113,3 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 41 188,58 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 41 188,58 /100/12+0=34,32 теңге айына 1 шаршы метрге;
18) 2019 жылы сатып алынған бір пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Құрманғазы көшесі, № 37 үй. Салынған жылы-1978 жыл.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 4 666 666,66 теңге/113,8 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 41 007,61 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0

Ц= 9 187 232,22 тенге/70,5 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 130 315,35 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=130 315,35/100/12+0= 108,60 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
15) Двухэтажный, шестнадцатиквартирный жилой дом, построенный в 2019 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Аэропорт, дом № 82.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 169 079 660,84 тенге/1032,58 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 163 744,85 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=163 744,85/100/12+0= 136,45 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
16) Одноквартирный жилой дом, приобретенный в 2019 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Букенбай батыра, дом № 1 Б. Год постройки 2004 год.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 4 666 666,66 тенге/113,6 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 41 079,81тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=41 079,81/100/12+0= 34,23 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
17) Одноквартирный жилой дом, приобретенный в 2019 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Бармак батыра, дом № 73. Год постройки 1981 год.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 4 666 666,66 тенге/113,3 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 41 188,58 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=41 188,58/100/12+0= 34,32 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
18) Одноквартирный жилой дом, приобретенный в 2019 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Курмангазы, дом № 37. Год постройки 1978 год.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 4 666 666,66 тенге/113,8 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 41 007,61 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;

A = 41 007,61 /100/12+0=34,17 теңге айына 1 шаршы метрге;
19) 2021 жылы салынған екі қабатты, он алты пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Аэропорт көшесі, № 84 үй.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 202 532 503,03 теңге/1 015 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 199 539,41 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 199 539,41 /100/12+0=166,28 теңге айына 1 шаршы метрге;
20) 2023 жылы сатып алынған бір пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Құрылыс учаскесі көшесі, № 18 үй. Салынған жылы-1990 жыл.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 9 600 000 теңге/126,6 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 75 829,38 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 75 829,38 /100/12+0=63,19 теңге айына 1 шаршы метрге;
21) 2023 жылы сатып алынған бір пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Ж. Айжарықов көшесі, № 30А үй. Салынған жылы-1975 жыл.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 9 600 000 теңге/121,9 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 78 753,08 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 78 753,08 /100/12+0=65,63 теңге айына 1 шаршы метрге;
22) 2023 жылы сатып алынған бір пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы: Қарауылкелді ауылы, Солтүстік-2 көшесі, № 12 үй. Салынған жылы-2009 жыл.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 9 600 000 теңге/125,6 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 76 433,12 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 76 433,12 /100/12+0=63,69 теңге айына 1 шаршы метрге;

А=41 007,61/100/12+0= 34,17 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
19) Двухэтажный, шестнадцатиквартирный жилой дом, построенный в 2021 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Аэропорт, дом № 84.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 202 532 503,03 тенге/1 015 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 199 539,41 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=199 539,41 /100/12+0= 166,28 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
20) Одноквартирный жилой дом, приобретенный в 2023 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Курылыс Учаскеси, дом № 18. Год постройки 1990 год.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 9 600 000 тенге/126,6 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 75 829,38 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=75 829,38 /100/12+0= 63,19 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
21) Одноквартирный жилой дом, приобретенный в 2023 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Ж. Айжарыкова, дом № 30А. Год постройки 1975год.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 9 600 000 тенге/121,9 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 78 753,08 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=78 753,08 /100/12+0= 65,63 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
22) Одноквартирный жилой дом, приобретенный в 2023 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Солтустик-2, дом № 12. Год постройки 2009 год.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 9 600 000 тенге/125,6 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 76 433,12 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=76 433,12 /100/12+0= 63,69 тенге за 1 квадратный метр в месяц;

Ц = 14 940 000 теңге/100,1 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 149 250,75 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 149 250,75 /100/12+0=214,38 теңге айына 1 шаршы метрге;
28) 2024 жылы сатып алынған екі пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы:
Қарауылкелді ауылы, Қазақстан көшесі, № 29 үй, 1-пәтер. Салынған жылы-2024 жыл.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 17 936 000 теңге/80,6 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 222 531,02 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 222 531,02 /100/12+0=185,44 теңге айына 1 шаршы метрге;
29) 2024 жылы сатып алынған екі пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы:
Қарауылкелді ауылы, Қазақстан көшесі, № 29 үй, 2-пәтер. Салынған жылы-2024 жыл.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 17 936 000 теңге/80,9 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 221 705,81 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 221 705,81 /100/12+0=184,75 теңге айына 1 шаршы метрге;
30) 2024 жылы сатып алынған екі пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы:
Қарауылкелді ауылы, Бармақ батыр көшесі, № 27 үй, 1-пәтер. Салынған жылы-2024 жыл.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 17 936 000 теңге/80 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 224 200 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0
A = 224 200 /100/12+0=186,83 теңге айына 1 шаршы метрге;
31) 2024 жылы сатып алынған екі пәтерлі тұрғын үй, орналасқан мекенжайы:
Қарауылкелді ауылы, Бармақ батыр көшесі, № 27 үй, 2-пәтер. Салынған жылы-2024 жыл.
Кондоминиум объектісінің құрамына жатпайтын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін айына алынатын төлемақы мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
А = Ц/Т/12+Р
Ц = 17 936 000 теңге/80,3 шаршы метр (техникалық төлқұжат мәліметтеріне сәйкес үйдің жалпы көлемі) = 223 362,39 теңге тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрін салудың құны (теңге);
Т = 100 жыл;
Р = 0

Ц= 14 940 000 тенге/100,1 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 149 250,75 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=149 250,75 /100/12+0= 214,38 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
28) Двухквартирный жилой дом, приобретенный в 2024 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Казахстан, дом № 29, квартира 1. Год постройки 2024 год.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 17 936 000 тенге/80,6 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 222 531,02 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=222 531,02 /100/12+0= 185,44 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
29) Двухквартирный жилой дом, приобретенный в 2024 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Казахстан, дом № 29, квартира 2. Год постройки 2024 год.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 17 936 000 тенге/80,9 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 221 705,81 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=221 705,81 /100/12+0= 184,75 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
30) Двухквартирный жилой дом, приобретенный в 2024 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Бармак батыра, дом № 27, квартира 1. Год постройки 2024 год.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 17 936 000 тенге/80 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 224 200 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;
А=224 200 /100/12+0= 186,83 тенге за 1 квадратный метр в месяц;
31) Двухквартирный жилой дом, приобретенный в 2024 году, расположенный по адресу: село Карауылкелды, улица Бармак батыра, дом № 27, квартира 2. Год постройки 2024 год.
Размер платы за один месяц, взимаемый за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, рассчитывается по формуле:
А=Ц/Т/12+Р
Ц= 17 936 000 тенге/80,3 квадратных метров (общая площадь дома согласно данных технического паспорта) = 223 362,39 тенге стоимость строительства 1 квадратного метра общей площади жилища (в тенге);
Т=100 лет;
Р=0 тенге;