Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 13 ақпандағы № 32 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17 бабының 1-1) тармақшасына, 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабына сәйкес, Байғанин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазхром" Трансұлттық компаниясы" Акционерлік қоғамына пайдалы қазбаларды барлау үшін Байғанин ауданы Жаңажол ауылдық округінің аумағында орналасқан жалпы алаңы 3142,547 гектар жер учаскесіне жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2029 жылдың 30 қазанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Байғанин ауданы әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Байғанин ауданының әкімі А. Купенов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 13 февраля 2025 года № 32
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок расположенный на территории Жанажолского сельского округа Байганинского района общей площадью 3142,547 гектаров без изъятия у землепользователей, для разведки полезных ископаемых Акционерным обществом "Транснациональная компания "Казхром", сроком до 30 октября 2029 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Байганинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Байганинского района А. Купенов