Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 269 "2025-2027 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 наурыздағы № 288 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 269 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71578,0 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 267,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 156,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 416,0 мың теңге;
трасферттер түсімдері – 54647,0 мың теңге;
2) шығындар – 84 616,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -13 038,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 13 038,8 мың теңге,
оның ішінде:
пайдаланылған бюджет қалдықтары – 13038,8 мың теңге.".
5 тармақ жана редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін:
мемлекеттік органның күрделі шығыстары.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде жүзеге асырылады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
3 наурыздағы № 288 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 269
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 269 "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 3 марта 2025 года № 288
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кос-истекского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 269 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кос-Истекского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 71578,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 16 267,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 156,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 416,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54647,0 тысяч тенге;
2) затраты – 84 616,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13038,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13038,8 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 13038,8 тысяч тенге.".
Пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2025 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
капитальные расходы государственного органа.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 3 марта 2025 года
№ 288
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года № 269
Бюджет Кос-Истекского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы