Хромтау ауданы әкімінің 2024 жылғы 8 ақпандағы № 1 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы.
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімінің 2025 жылғы 7 сәуірдегі № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғаныс туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 57 бабына және 2025 жылғы 31 наурыздағы Хромтау ауданы әкімдігі жанындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және жою жөніндегі жоспардан тыс комиссия отырысының № 2 хаттамасына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Хромтау ауданы әкімінің 2024 жылғы 8 ақпандағы № 1 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Н. Тлеумұратов

О признании утратившим силу решения акима Хромтауского района № 1 от 8 февраля 2024 года "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Хромтауского района Актюбинской области от 7 апреля 2025 года № 1
В соответствии с пп. 13, п. 1 статьий 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьий 57 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", и протокола внепланового заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Хромтауского района от 31 марта 2025 года № 2, РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Хромтауского района № 1 от 8 февраля 2024 года "Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Хромтауского района Н. Тлеумуратов