Алматы облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2025 жылғы 20 наурыздағы № 35-190 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәсихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Алматы облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының мөлшерлемелерін бекіту туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 шілдедегі № 34-175 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4781 болып тіркелген);
2) Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 шілдедегі № 34-175 "Алматы облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының мөлшерлемерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Алматы облысы мәслихатының 2022 жылғы 8 тамыздағы № 24-117 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29076 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Байғоджаев

О признании утратившими силу некоторых решений Алматинского областного маслихата
Решение Алматинского областного маслихата от 20 марта 2025 года № 35-190
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу нижеследующие решения Алматинского областного маслихата:
1) Решение Алматинского областного маслихата решение Алматинского областного маслихата "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Алматинской области" от 25 июля 2018 года № 34-175 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4781);
2) Решение Алматинского областного маслихата "О внесении изменения в решение Алматинского областного маслихата от 25 июля 2018 года № 34-175 "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Алматинской области" от 8 августа 2022 года № 24-117 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29076).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Байгоджаев