Абай облысы Жаңасемей аудандық маслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/112-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 сәуірдегі № 16/159-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының "Абай облысы Жаңасемей ауданы Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 10 қаңтардағы №14/112-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде орындалуына қабылдансын:
1)Кірістер – 32 762,0 мың теңге:
Салықтық түсімдер – 13 793,0 мың теңге;
Салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
Трансферттердің түсімдері – 18 969,0 мың теңге;
2)Шығындар – 47 554,1 мың теңге;
3)Таза бюджеттік несие беру – 0,0 мың теңге:
Бюджеттік несиелер – 0,0 мың теңге;
Бюджеттік несиелерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4)Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
Қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
Мемлекетттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5)Бюджет тапшылығы (профициті) – -14 792,1 мың теңге;

О внесении изменении в решение маслихата района Жанасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/112-VIII "О бюджете Приречного сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 апреля 2025 года № 16/159-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете Айнабулакского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы" от 10 января 2025 года № 14/112-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Приречного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) Доходы – 32 762,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 793,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 969,0 тысяч тенге;
2) Затраты – 47 554,1 тысяч тенге;
3) Чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) Дефицит (профицит) бюджета – -14 792,1 тысяч тенге;

6)Бюджеттапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 792,1 мың теңге:
Қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
Қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 792,1 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 10 сәуірдегі

6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 792,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 792,1 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей