Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 2025 жылғы 5 наурыздағы № 2 шешімі
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7 тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2025 жылғы 4 наурыздағы №15-4-1/119 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ұсақ мүйізді малдар арасында "Инфекциялық энтеротоксимия (Clostridium perfringens) қоздырғышы анықталуына байланысты, Қарқаралы ауданы, М.Мамыраев ауылдық округіне қарасты Чкалов қыстағында орналасқан "Айса" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімі К.Тусупов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 5 марта 2025 года № 2
В соответствии с подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно- санитарного инспектора Каркаралинской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 марта 2025 года №15-4-1/119 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Айса" расположенного в зимовке Чкалова М. Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района, в связи с выявлением возбудителя "Инфекционная энтеротоксимия (Clostridium perfringens) среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мартбек Мамыраевского сельского округа К.Тусупов