"Ақпараттандыру, ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету салаларындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтердің бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 23 қазандағы № 86/қе бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2025 жылғы 12 ақпандағы № 5/қе бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақпараттандыру, ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету салаларындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтердің бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 23 қазандағы № 86/қе бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17630 болып тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ақпараттандыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтердің бағаларында:
реттік нөмірі 11-жолда 1) және 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1)
Дербес деректерді қорғаудың ұйымдастырушылық-құқықтық шаралары мен процестері
1 зерттеу объектісі
757 706
848 631
2)
Аспаптық сканерлеу
1 зерттеу объектісі
597 202
668 866
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14-жолмен толықтырылсын:
"
14.
Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бөлігінде ақпараттандыру саласындағы мемлекеттік бақылауды жүзеге асыруға қатысу
1
қызмет**
618458
692672
".
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің 5-қызметі (Б.Д. Дәрменов):
1) осы бұйрықты ол ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды;
2) осы бұйрыққа қол қойылғаннан кейін бес жұмыс күні ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қазақ және орыс тілдерінде жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Е. Сағымбаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау және
дамыту агенттігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
_______________ Б. Дәрменов
_________________ А. Елубаев
_______________ Д. Естемісов

О внесении изменения и дополнения в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 октября 2018 года № 86/қе "Об утверждении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в сферах информатизации, обеспечения информационной безопасности"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 12 февраля 2025 года № 5/қе
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 октября 2018 года № 86/қе "Об утверждении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в сферах информатизации, обеспечения информационной безопасности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 17630) следующие изменение и дополнение:
в ценах на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в сфере информатизации, утвержденных указанным приказом:
в строке, порядковый номер 11, подпункты 1) и 2) изложить в следующей редакции:
"
1)
Организационно-правовые меры и процессы защиты персональных данных
1 объект обследования
757 706
848 631
2)
Инструментальное сканирование
1 объект обследования
597 202
668 866
";
дополнить строкой, порядковый номер 14, следующего содержания:
"
14.
Принятие участия в осуществлении государственного контроля в сфере информатизации в части обеспечения информационной безопасности
1
услуга**
618458
692672
".
2. 5 Службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (Дарменов Б.Д.) обеспечить:
1) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан после его официального опубликования;
2) в течение пяти рабочих дней после подписания настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
Е. Сагимбаев
СОГЛАСОВАН
Агентство по защите и развитию
конкуренции Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
_______________ Б. Дарменов
_________________ А. Елубаев
_______________ Д. Естемисов