"Қауымдық сервитут белгілеу туралы" Сүттіқұдық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 30 қаңтардағы № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сүттіқұдық ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 13 қаңтардағы № 3 шешімі
Сүттіқұдық ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" Сүттіқұдық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 30 қаңтардағы № 3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі "Назначение общественного сервитута о" - деген тақырыбы "Об установлении публичного сервитута" - болып өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің кіріспе бөлігіндегі "ШЕШІМ ЕТЕДІ" - деген сөздер "ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ" - деген сөздермен және орыс тіліндегі кіріспе бөлігіндегі "ПОСТАНОВЛЯЕТ" - деген сөз "РЕШИЛ" - деген сөзбен өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің 1, 2 тармақтары төмендегіше жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сүттіқұдық ауылдық округі бойынша қосымшаға сай тұрғын үйлер секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы (электр желісі) жүргізілетін 18 көшеге жалпы көлемі – 8,1452 гектар жер учаскесіне 2028 жылдың 26 қаңтарына дейін 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.";
"2. "Жаңақорған ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын және операция аяқталғаннан кейін бүлінген жерлерді қалпына келтіруді жүргізсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сүттіқұдық ауылдық округі И. Абуов

"О внесении изменений в решение акима сельского округа Суттикудык от 30 января 2023 года № 3 "Назначение общественного сервитута о"
Решение акима сельского округа Суттикудык Жанакорганского района Кызылординской области от 13 января 2025 года № 3
Аким сельского округа Суттикудык РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима сельского округа Суттикудык от 30 января 2023 года № 3 "Назначение общественного сервитута о" следующие изменения:
изменить заголовок указанного решения на русском языке "Назначение общественного сервитута о" на "Об установлении публичного сервитута";
вводной части указанного решения на казахском языке "ШЕШІМ ЕТЕДІ" изменить словом "ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ" и текст вводной части на русском языке слова "ПОСТАНОВЛЯЕТ" изменить словом "РЕШИЛ";
пункты 1, 2 указанного решения изложить в следующей новой редакции:
"1. Установить публичный сервитут по сельскому округу Суттикудык сроком на 5 (пять) лет до 26 января 2028 года на земельный участок общей площадью - 8,1452 гектара на 18 улиц, на которых ведется строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (электросети) сектора жилых домов согласно приложению.";
"2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жанакорганского района" при использовании земельных участков соблюдать требования законодательства Республики Казахстан и проводить восстановление поврежденных земель после завершения операции.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Суттикудык И. Абуов