Қоғамдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Новонежин ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 5 шешімі
2025 жылғы 17 сәуірдегі № 8 Әулиекөл ауданының жер телімін беру жөніндегі комиссиясының отырысының хаттамасының үзіндісінен, "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекіту туралы" 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 109 бұйрығы, Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес Новонежин ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына "Талшықты-оптикалық байланыс желілерін салу" жобасы бойынша талшықты-оптикалық байланыс желілерін және телефон канализациясын орнату және пайдалану үшін 2024 жылы В2G сегменті үшін Қостанай облысы" Новонежин ауылдық округі, Новонежин ауылының Терешкова көшесі, Щорса көшесі шекарасында орналасқан жалпы ауданы 0,1291 гектар бөлінбейтін жер учаскесіне 10 жылға мерзімімен шектеулі нысаналы жер пайдалану құқығы (қоғамдық сервитут) белгіленсін.
2. "Новонежин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрдегі "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін "Новонежин ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Новонежин ауылдық округінің әкімі С. Смағұлов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Новонежинского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области от 30 апреля 2025 года № 5
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании выписки протокола заседания Аулиекольской районной комиссии по предоставлению земельных участков № 8 от 17 апреля 2025 года и приказа "Об утверждении землеустроительных проектов по формированию земельных участков" № 109 от 24 апреля 2025 года аким Новонежинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" право ограниченного целевого землепользования (публичный сервитут) сроком на 10 лет на неделимый земельный участок общей площадью 0,1291 гектар, расположенный на территории Новонежинский сельский округ, село Новонежинка в границах улицы Терешковой, улицы Щорса для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи и телефонной канализации по объекту "Строительство ВОЛС для сегмента В2G в 2024 году, Костанайская область".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Новонежинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе государственного учреждения "Аппарат акима Новонежинского сельского округа" после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новонежинского сельского округа С. Смагулов