Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 172 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2025 жылғы 7 ақпандағы № 176 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2025-2027 жылдарға арналған ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 172 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205026 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 618 447,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 160 351,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 350,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 457 746,0 мың теңге;
2) шығындар – 643 439,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 992,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 992,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Белоглин ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 270 256,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 733,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 260 523,0 мың теңге;
2) шығындар – 271 190,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -934,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 934,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Бозкөл ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 493,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 571,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 35 922,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 534,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 041,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 041,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 172 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 7 февраля 2025 года № 176
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 172 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205026), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 618 447,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 160 351,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 350,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 457 746,0 тысяч тенге;
2) затраты – 643 439,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 992,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 992,3 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 270 256,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 733,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 260 523,0 тысячи тенге;
2) затраты – 271 190,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -934,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 934,1 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Босколь на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 493,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 571,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 35 922,0 тысячи тенге;
2) затраты – 46 534,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 041,3 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 041,3 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

"7. Бөрлі ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 691,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 588,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 103,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 056,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 365,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 365,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Лесное ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 698,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 834,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 864,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 309,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -611,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 611,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Михайлов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 994,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 313,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31 681,0 мың теңге;
2) шығындар – 43 083,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 089,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 089,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Новотроицк ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125 347,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 758,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 114 589,0 мың теңге;
2) шығындар – 130 639,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 292,8 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 292,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить бюджет села Бурли на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 691,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 588,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 103,0 тысячи тенге;
2) затраты – 52 056,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 365,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 365,6 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Лесное на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 698,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 834,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 24 864,0 тысячи тенге;
2) затраты – 28 309,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -611,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 611,2 тысяч тенге. ";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 994,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 313,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 681,0 тысяча тенге;
2) затраты – 43 083,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 089,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 089,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 125 347,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 758,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 114 589,0 тысяч тенге;
2) затраты – 130 639,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 292,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 292,8 тысячи тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:

"23. Станционный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 146 822,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 270,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 135 552,0 мың теңге;
2) шығындар – 149 529,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 707,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 707,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Тоғызақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 392,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 24 417,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 69 975,0 мың теңге;
2) шығындар – 97 120,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 728,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 728,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
27. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық
аудандық мәслихатының

"23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 146 822,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 270,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 135 552,0 тысячи тенге;
2) затраты – 149 529,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 707,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 707,4 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 392,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 417,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 69 975,0 тысяч тенге;
2) затраты – 97 120,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 728,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 728,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата