"Манас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағынан шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Лесное ауылы әкімінің 2025 жылғы 3 ақпандағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2025 жылғы 29 қантарда № 01-20/25 ұсынысы негізінде Лесное ауылының әкімі ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, "Манас" жауапкершілігі шектеулі серіктестік аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруы бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Лесное ауылы әкімінің 04.10.2024 жылғы Лесное ауылының "Манас" жауапкершілігі шектеулі серіктестік аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2024 жылғы 04 қазанда № 11 шешімі күші жойылды деп танылсын.
3. "Қарабалық ауданы Лесное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықытық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз атымда қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лесное ауылының әкімі Ж. Аманбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Қарабалық аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ М. Балмагамбетова
"___" _____________________ 2025 жылы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық -
эпидемиологиялық бақылау комитеті
Қостанай облысының санитариялық –
эпидемиологиялық бақылау
департаменті Қарабалық аудандық
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау басқармасы" мемлекеттік
мекеменің басшысы
________________________ С. Каратаев
"___" ___________________ 2025 жылы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы әкімдігі ветеринария
басқармасының "Қарабалық ауданының
Ветеринариялық станциясы"
коммуналды мемлекеттік кәсіпорын
директорының м. а.
_______________________ У. Тумурзин
"___" __________________ 2025 жылы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің
ветеринария басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің Қарабалық ауданы бойынша
мемлекеттік ветеринариялық дәрігері
________________________ Ж. Душанов
"___" ___________________ 2025 жылы

О снятии ограничительных мероприятий с территории товарищества с ограниченной ответственностью "Манас"
Решение акима села Лесное Карабалыкского района Костанайской области от 3 февраля 2025 года № 2
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Карабалыкская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 29 января 2025 года № 01-20/25 аким села Лесное РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Манас" Карабалыкского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима села Лесное "Об установлении ограничительных мероприятий на территории товарищество с ограниченной ответственностью "Манас" села Лесное" от 04.10.2024 года № 11.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Лесное Карабалыкского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) В течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включение в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) Размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Лесное Ж. Аманбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Карабалыкская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
________________ М. Балмагамбетова
"___" ___________________ 2025 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель регионального
государственного учреждения
"Карабалыкское районное Управление
санитарно-эпидемиологического
контроля Департамента санитарно-
эпидемиологического контроля
Костанайской области Комитета
санитарно - эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
_________________________ С. Каратаев
"___" _____________________ 2025 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя коммунального
государственного предприятия
"Ветеринарная станция Карабалыкского
района" Управления ветеринарии
акимата Костанайской области"
_______________________ У. Тумурзин
"___" ____________________ 2025 года
"СОГЛАСОВАНО"
Государственный ветеринарный врач по
Карабалыкскому району
государственного учреждения
"Управление ветеринарии акимата
Костанайской области"
_______________________ Ж. Душанов
"___" ____________________ 2025 года