Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 137 "Бейімбет Майлин ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 ақпандағы № 149 шешімі
Аудан мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоксандағы № 137 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 907 177,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 331 256,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 777,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 50 255,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 497 889,8 мың теңге;
2) шығындар – 7 130 837,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8 955,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 125 824,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 116 869,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -232 614,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 232 614,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Бейімбет Майлин ауданы жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 44 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 137 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 24 февраля 2025 года № 149
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 137 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 907 177,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 331 256,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 777,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50 255,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 497 889,8 тысяч тенге;
2) затраты – 7 130 837,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 955,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 125 824,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 116 869,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -232 614,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 232 614,4 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2025 год в сумме 44 000,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
73 003,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
61 086,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74 651,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 651,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 984,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
203,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19 834,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
630,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
841 815,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11 259,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 259,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 259,0
2
Коммуналдық шаруашылық
830 556,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 357,3
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
15 357,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
815 199,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
815 199,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
720 618,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
250 664,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
250 664,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
250 664,0
2
Спорт
163 677,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
159 177,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 342,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
112 034,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
13 484,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73 003,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной
61 086,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74 651,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 651,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 984,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
203,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
19 834,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
630,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
841 815,3
1
Жилищное хозяйство
11 259,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 259,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 259,0
2
Коммунальное хозяйство
830 556,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 357,3
028
Развитие коммунального хозяйства
15 357,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
815 199,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
815 199,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
720 618,0
1
Деятельность в области культуры
250 664,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
250 664,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
250 664,0
2
Спорт
163 677,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
159 177,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
20 342,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
112 034,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
13 484,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях