Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылғы 18 қарашадағы "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2025 жылғы 11 ақпандағы № 1 ш шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 11 шiлдедегi № 471 "Құқықтық мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, аудан әкімінің актілерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылғы 18 қарашадағы "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 8 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Е. Машриков

О признании утратившим силу решение акима Актогайского района Павлодарской области от 18 ноября 2024 года № 8 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Актогайского района Павлодарской области"
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 11 февраля 2025 года № 1 р
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Законом Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 11 июля 2023 года № 471 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга", в целях приведения актов акима района в соответствие с действующим законодательством, РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Актогайского района Павлодарской области от 18 ноября 2024 года № 8 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Актогайского района Павлодарской области".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Актогайского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Е. Машриков