"Қоғамдық сервитут белгілеу туралы" Миялы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 30 наурыздағы № 24 шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 18 ақпандағы № 25 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Миялы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" Миялы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 30 наурыздағы № 24 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Округ әкімі А. Бағдаров

О признании утратившим силу решение акима Миялинского сельского округа от 30 марта 2022 года № 24 "Об установлении публичного сервитута"
Решение акима Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 18 февраля 2025 года № 25
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Миялинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Миялинского сельского округа от 30 марта 2022 года № 24 "Об установлении публичного сервитута".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа А. Багдаров