Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 30 қаңтардағы № 4 шешiмi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Абай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауылдық округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Отан елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге – Ыбырай Алтынсарин атауы;
2) Жүзімдік елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге– Ахмет Байтұрсынұлы атауы;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округі әкімінің орынбасары Н.Танабаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауылдық округі әкімі Б.Оспанов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Абай Жетысайского района Туркестанской области от 30 января 2025 года № 4
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 27 декабря 2024 года, аким сельского округа Абай РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Абай следующие наименования:
1) В населенном пункте Отан, улице Жана курылыс - на наименование Ыбрай Алтынсарин;
2) В населенном пункте Жузимдик, улице Жана курылыс - на наименование Ахмет Байтурсынулы ;
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Абайского сельского округа Н.Танабаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Абай Б.Оспанов