Армения Республикасынан Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшесіне және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының мүшелеріне кандидатуралар туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 1 қаңтардағы № 103 шешімі.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1. Армения Республикасынан Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшесі болып Габриелян Ваче Вазгенович тағайындалғаны туралы ақпарат назарға алынсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының мүшелері болып мыналар бекітілсін:
Алқа мүшесі (Министр) – Арутюнян Роберт Хосрорович;
Алқа мүшесі (Министр) – Минасян Карине Агасиевна;
Алқа мүшесі (Министр) – Нранян Ара Рудикович.
3. Еуразиялық экономикалық комиссияға жалпы штат саны шегінде Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы мүшелерінің 3 хатшылығын қосымша құруға рұқсат етілсін.
4. Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің "Еуразиялық экономикалық комиссия департаменттерінің саны туралы" 2011 ж. 19 желтоқсандағы № 5 шешімінің 1-тармағындағы "8" деген цифр "11" деген цифрлармен ауыстырылсын.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь
Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О кандидатурах члена Совета Евразийской экономической комиссии от Республики Армения и членов Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 января 2015 года № 1
Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Принять к сведению информацию о том, что членом Совета Евразийской экономической комиссии от Республики Армения назначен Габриелян Ваче Вазгенович.
2. Утвердить членами Коллегии Евразийской экономической комиссии:
член Коллегии (Министр) – Арутюнян Роберт Хосровович;
член Коллегии (Министр) – Минасян Карине Агасиевна;
член Коллегии (Министр) – Нранян Ара Рудикович.
3. Разрешить Евразийской экономической комиссии в пределах общей штатной численности дополнительно создать 3 секретариата членов Коллегии Евразийской экономической комиссии.
4. В пункте 1 Решения Высшего Евразийского экономического совета от 19 декабря 2011 г. № 5 «О численности департаментов Евразийской экономической комиссии» цифру «8» заменить
цифрами «11».
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От
Республики
Армения
От
Республики
Беларусь
От
Республики
Казахстан
От
Российской Федерации