2015 жылғы 26 наурыздағы Екіжақты техникалық-экономикалық көмек жобаларын іске асырудағы ынтымақтастық шеңбері туралы Қырғыз Республикасы Үкіметі мен Қытай Халық Республикасы Үкіметі арасындағы келісімде көзделген жобаларды іске асыру шеңберінде Қырғыз Республикасының аумағына әкелінетін тауарларға қатысты тарифтік жеңілдіктер беру туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 2 Өкімі
1. Қырғыз Республикасының 2015 жылғы 26 наурыздағы Екіжақты техникалық-экономикалық көмек жобаларын іске асырудағы ынтымақтастық шеңбері туралы Қырғыз Республикасы Үкіметі мен Қытай Халық Республикасы Үкіметі арасындағы келісімде көзделген жобаларды іске асыру шеңберінде Қырғыз Республикасының аумағына әкелінетін тауарларға қатысты тарифтік жеңілдіктер беру туралы өтінішіне қолдау көрсетілсін.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтерімен бірлесіп Қырғыз Республикасының осы Өкімнің 1-тармағында көрсетілген тарифтік жеңілдіктер беру туралы ұсыныстары бойынша Еуразиялық экономикалық комиссияның жедел шешімдер қабылдауын қамтамасыз етсін.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О предоставлении тарифных льгот в отношении товаров, ввозимых на территорию Кыргызской Республики в рамках реализации проектов,предусмотренных Соглашением между Правительством Кыргызской Республики и Правительством Китайской Народной Республики о рамках сотрудничества в реализации проектов двусторонней технико-экономической помощи от 26 марта 2015 года
Распоряжение Высший Евразийской экономический совет от 8 мая 2015 года № 2
1. Поддержать обращение Кыргызской Республики
о предоставлении тарифных льгот в отношении товаров, ввозимых
на территорию Кыргызской Республики в рамках реализации проектов, предусмотренных Соглашением между Правительством Кыргызской Республики и Правительством Китайской Народной Республики
о рамках сотрудничества в реализации проектов двусторонней технико-экономической помощи от 26 марта 2015 года.
2. Евразийской экономической комиссии совместно
с правительствами государств – членов Евразийского экономического союза обеспечить оперативное принятие решений Евразийской
экономической комиссии по предложениям Кыргызской Республики
о предоставлении тарифных льгот, указанных в пункте 1 настоящего Распоряжения.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Российской
Федерации