Көліктік (тасымалдаушылық), коммерциялық және (немесе) өзге де құжаттарды тауарларға арналған декларация ретінде пайдаланудың тәртібі туралы нұсқаулықтың 12-тармағының 12) тармақшасына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 6 шешімі
Кеден одағының Кеден кодексінің 180-бабы 4-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 263 шешімімен бекітілген Көліктік (тасымалдаушылық), коммерциялық және (немесе) өзге де құжаттарды тауарларға арналған декларация ретінде пайдаланудың тәртібі туралы нұсқаулықтың 12-тармағының 122) тармақшасы ", сондай-ақ егер бұрын мұндай тауарлар арнаулы кедендік рәсімдеуге жатқызылған кезде тізбе беріле отырып декларацияланған болса, арнаулы кедендік рәсімдеуді аяқтау мақсатында кедендік рәсімдеуге жатқызылатын кері экспортты" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко

О внесении изменения в подпункт 12 пункта 12 Инструкции о порядке использования транспортных (перевозочных), коммерческих и (или) иных документов в качестве декларации на товары
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 3 февраля 2015 года № 6
В соответствии с пунктом 4 статьи 180 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Подпункт 12 пункта 12 Инструкции о порядке использования транспортных (перевозочных), коммерческих и (или) иных документов в качестве декларации на товары, утвержденной Решением Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 263, дополнить словами «, а также помещаемых под таможенную процедуру реэкспорта в целях завершения специальной таможенной процедуры, если ранее такие товары при помещении под специальную таможенную процедуру декларировались с предоставлением перечня».
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко