Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасы бойынша гемодиалез үшін жекелеген сулы ерітінділерді сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 102 шешімі
Кеден одағы Кеден кодексінің 52-бабы 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Мөлшерленген дәрілік қалыптар түрінде немесе бөлшек саудада сатуға арналған нысанда немесе орамада буып өлшенген, созылмалы және өткір бүйрек жетіспеушілігі кезінде терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда гемадиалез үшін қолданылатын, натрий хлоридінің, калий хлоридінің, кальций хлоридінің, магний хлоридінің және сірке қышқылының қоспасынан тұратын сулы ерітінді сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасын түсіндірудің 1 Негізгі қағидасына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 3004 тауар позициясында сыныпталады.
2. Мөлшерленген дәрілік қалыптар түрінде немесе бөлшек саудада сатуға арналған нысанда немесе орамада буып өлшенген, созылмалы және өткір бүйрек жетіспеушілігі кезінде терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда гемадиалез үшін қолданылатын натрий бикарбонатының сулы ерітіндісі сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасын түсіндірудің 1 Негізгі қағидасына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 3004 тауар позициясында сыныпталады.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко

О классификации отдельных водных растворов для гемодиализа по единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 сентября 2015 года № 102
В соответствии с пунктом 7 статьи 52 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Водный раствор, состоящий из смеси хлорида натрия, хлорида калия, хлорида кальция, хлорида магния и уксусной кислоты, применяемый для гемодиализа в терапевтических или профилактических целях при хронической и острой почечной недостаточности, расфасованный в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи, в соответствии с Основным правилом интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 классифицируется в товарной позиции 3004 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
2. Водный раствор бикарбоната натрия, применяемый для гемодиализа в терапевтических или профилактических целях при хронической и острой почечной недостаточности, расфасованный в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи, в соответствии с Основным правилом интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 классифицируется в товарной позиции 3004 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко